Bipart Teknoloji – Sistem Elektronik; Temelleri 2003 yılında atılmış olan firmamız 2008’den itibaren Ataşehir’de faaliyet göstermektedir. Uzun yıllara varan hizmet deneyimini ile sektöründe güvenilir bir marka olmayı başarmış olan Bipart Teknoloji – Sistem Elektronik kurumsal yapısı ile Türkiye genelinde hizmet vermektedir.

Bipart Teknoloji – Sistem Elektronik çalışmalarını 2011’den itibaren KOSGEP işbirliğinde sürdürmektedir. ISO standartlarında bir yapıya ve hizmet anlayışına sahip olmayı ilke edinmiş olan Bipart Teknoloji – Sistem Elektronik, deneyimli ve uzman kadrosu, müşteri odaklı bakış açısı ile güvenilir servis hizmeti sunmanın mutluluğu içerisindedir. 

İleri teknoloji ile üretilen boroskopların, videoskopların, fiberoskopların ve destekleyici cihazların tamir ve bakımları, ileri teknoloji ile profesyonel çözümler sunabilen kurumsal firmalar da yapılmalıdır.

Bipart Teknoloji – Sistem Elektronik, iyi eğitimli ve beceri düzeyi yüksek çalışanlar tarafından, geniş bir teknoloji desteğiyle memnuniyetinizi en üst seviyeye ulaştırmayı ilke edinmiş bir misyonla, hızlı, güvenilir ve size özel hizmet sunulmaktadır.

Bipart Teknoloji – Sistem Elektronik servis teknisyenleri cihazınızı çok iyi bilmekte ve gerekli özel ekipmanlara, teşhis/onarım cihazlarına, son güncel talimat ve datasheet’lerine sahiptirler.

Verilen hizmetin sorumluluğunu üstlenen kurumsal yapı ile ISO kalite standartlarını ilke edinmiş ve sürekli geliştirilen teknik ve talimatlara göre bakım/onarım yapılmaktadır.

Kaliteli bir onarım için, uygunluklarının tespiti amacı ile özel kalite ve hassasiyet kontrollerinden geçirilmiş, özellikle cihazınız için geliştirilen parçaları ve aksesuarları kullanılmaktadır. Bipart Teknoloji – Sistem Elektronik de, yeterliliklerin değerlendirildiği sınav sistemlerini de içeren periyodik eğitimler alarak teknik ve becerileri devamlı üst düzeyde tutulan eğitilmiş tecrübeli teknisyenler, hizmet sunmaktadır.